3D SAMOLEPKY

3D samolepky nacházejí své uplatnění ve všech oborech od automobilového průmyslu přes zdravotnictví, potravinářské odvětví, reklamní činnost až po sportovní kluby.


Pryskyřičné samolepky pokryté polyuretanovou pryskyřicí

3D efekt rozjasní barvy, zvýrazní tvar a ochrání jejich povrch. Vzhledem k široké škále fólií, kvalitnímu digitálnímu a UV digitálnímu tisku nebo sítotisku jsou vhodné jak pro vnitřní tak i venkovní použití. Mají vynikající přilnavost na všech hladkých materiálech a lze je vyrábět v nejrůznějších tvarech a velikostech.


CHROMOVÉ 3D ETIKETY

Výhodou plastických chromových 3D etiket je rychlá výroba formy, opakovaná výroba i možnost výroby menších sérií. Lze kombinovat s barevným potiskem.


3D ETIKETY S PĚNOVOU PÁSKOU

Pěnová páska napomáhá ke snadné aplikaci na velmi obtížně lepitelné materiály 
(ABS, prášková barva, strukturovaný podklad, polypropylen a další) a to včetně konkávních a konvexních povrchů. 3D ETIKETY S PĚNOVOU PÁSKOU tak nacházejí své místo na průmyslových zařízeních a produktech, kde běžné etikety nestačí a kde je kladen důraz na vyniknutí každého detailu a precizního zpracování výrobků či strojů.


3D MIKRO ETIKETY

Díky kvalitnímu tisku a široké nabídce tiskových fólií jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. 
Mají vynikající přilnavost na všech typech hladkých materiálů. Pro snadnější manipulaci jsou dodávány s přenášecí fólií, která umožňuje jednoduchou aplikaci bez nutnosti složitého vyměřování.


3D MAGNETKY A MAGNETICKÉ BLOČKY

Nabízíme výrbu 3D magnetek, pokrytých čirou polyuretanovou pryskyřicí, laminované magnetky, lesklé lesklé a chráněné před mechanickým poškozením. Dále magnetky s bločkem.
Bločky i magnetky lze vyříznout do libovolného tvaru.


KLÍČENKY

Chcete mít vaše logo na klíčenkách? Pošlete nám specifikaci e-mailem a napište počty kusů. Vytvoříme Vám cenovou nabídku, grafický návrh a celkové zpracování.

Typy povrchových fólií:

bílá
transparentní zlatá lesklá
stříbrná lesklá
stříbrná matná
broušený hliník
TRANSFER fólie
reflexní fólie
a další ... 

Způsoby dodání:

na arších
samostatně zabalené v sáčku
v sadě
dle Vašeho přání