Polepy dopravních prostředků

Provádíme polepy aut, autobusů, motocyklů apod.
Polep auta pěknou reklamou upoutá na první pohled a tím
osloví spoustu potencionálních zákazníků, naopak odláká zloděje.
Nabízíme různé způsoby výroby reklamy na dopravní prostředky,
používáme různé materiály odpovídající účelu a využití reklamy. 

Ceny kalkulujeme dle konkrétních požadavků zákazníka.

Polepy oken

Průhledná děrovaná fólie OWV

Na okno auta můžete použít reklamu z průhledné děrované fólie contravision (OWV neboli One Way Vision). Díky jemně dírkovanému povrchu můžete vidět skrz polepenou plochu dovnitř i ven. Dobře propouští světlo. Lze potisknout venkovní (klasicky bílou) část, přičemž z vnitřního pohledu je černá.
Maximální šířka fólie je 150 cm, zachování barevnosti 1,5 roku.  

Magnetická reklama

Snadno snímatelná, omezená velikost

Magnetická fólie nezanechává žádné stopy na karoserii po jejím odstranění. Snadno se sundává a rychle se dá vyměnit za jinou. Využívá se pro často měnící se údaje, nadpisy, loga, například pro vozidla využívané jak soukromně tak komerčně - taxi služba a pod. Z jedné strany je libovolně potisknutelná fólie a z druhé magnet. Možnost výřezů přímo z magnetické fólie. Omezení velikosti do 60 x 50 cm.

Klasické polepy karosérie

Samolepící fólie

Samolepící fólie můžou být přímo potištěné nebo vyřezávané z různě barevných fólí na plotru do libovolných tvarů. Fólie se liší cenou i kvalitou. Nabízíme běžné i luxusní, vysoce odolné fólie s dlouhou životností. 

Autoplachty

Digitálně potištěné

Pro nákladní automobily, kamiony a podobně, můžeme nabídnout digitálně potištěné autoplachty. Používáme různé typy plachtovin, například Mehler 680g a 900g s laminací. 

Autosalony, veletrhy

Statické letáky samodržící na okně, karoserii

Potřebujete umístit na nové vozidlo informativní leták ? Již nemusíte používat lepící pásky a pracně pak leštit a čistit po jejich sundání. Revoluční tiskové médium - statická fólie, přilne bez lepení na jakýkoliv suchý povrch zcela sama! Její doménou je snadná instalace, flexibilita, přilnavost k jakémukoliv interiérovému povrchu - sklo, plast, kov, dřevo, kámen, omítka! Lze ji potisknout ofsetovou či digitální indigo technologií, ve špičkové kvalitě. Tisk je suchý nesmazatelný. Statická fólie má v sobě elektrický náboj, drží spolehlivě a dlouhodobě (3 a více měsíců). Jednoduše lze odstranit ze své popohy a použít jinde. Umožňuje přilpět na obou tištěných i nepotištěných stranách.